O mnie

O mnie

drobna fotografka z wrażliwym sercem

Chodząc jeszcze do liceum, byłam przekonana, że kura ma 4 nogi i jakież było moje zdziwienie gdy nieopodal przystanku autobusowego zobaczyłam biedną kurę o dwóch nogach… wyobraźcie sobie minę mojej koleżanki Elizy:)

We wczesnym dzieciństwie chowałam się pod Fiatem 126P taplając się w błotku! Z perspektywy czasu sądzę, że już wtedy miałam zadatki na fotografa outdoorowego…

Uważam, że lepszej drugiej połówki niż mój mąż, nie mogłam sobie wymarzyć. Od lat wspieramy się w swoich pasjach. Można by powiedzieć, że rower i aparat to takie nasze drugie małżeństwo <3

W fotografii zależy mi na tym aby oddawać Waszą naturalną wrażliwość, delikatność i subtelność. Cudnie gdy zapraszacie mnie do swoich domów, sesje lifestylowe to jest to co kocham najbardziej, a fotografia plenerowa to dla mnie przysłowiowa wisienka na torcie!

 

„NIE POZWÓL ABY TWOJE PIĘKNE CHWILE ULEGŁY ZAPOMNIENIU” – FocusEyeniezłeaparaty, niezleaparaty.pl

0
Wiosenek
0
Szczęśliwych dni jako żona
0
Przeżytych lat z aparatem
0
Marzenia do spełnienia

Recenzje

Prawdą jest że nie znoszę zdjęć. Prawdą jest że na widok aparatu w jej rękach zawsze mam gęsią skórkę i krzyczę żeby go odłożyła. Prawdą jest też że nie wyobrażałam sobie żeby ktoś inny mógł zrobić nam sesję przedślubną. Zdjęcia jakie otrzymaliśmy przeszły niejednokrotnie nasze oczekiwania, są genialne, pełne uczuć i wspaniałego klimatu. Otrzymaliśmy je bardzo szybko. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa i nad wykonaniem sesji. Spędzony czas z Sylwią pełen był uśmiechu i dobrej zabawy. Ona sama jest pełna pasji, pomysłów i zaangażowania ❤️ Dziękujemy!